Wstępniak

Witamy w pierwszym w tym roku wydaniu szkolnej gazetki  „Echo Trójki”. Będzie różnorodnie, ale na pewno bardzo ciekawie! Polecamy szczególnie dwa emocjonalne, zanurzone w problemach współczesności felietony – Tobiasza Przybysza pod tytułem „Quo vadis moje pokolenie” oraz Aleksandra Grześkiewicza „Ameryka upada?”. Z wielką przyjemnością witamy w naszym redakcyjnym gronie Olgę Karasiewicz, która podzieli się z wami swoim literackim talentem w opowiadaniu „Zamknąć oczy, aby lepiej widzieć”. Zachęcam do lektury wywiadu przeprowadzonego przez Olgę Ostrowską z naszym nauczycielem , artystą i współpracownikiem – panem Przemysławem Sasinem. Aleksandra Ciuraj, miłośniczka kultury japońskiej zaprosi tym razem do Korei Południowej. Dawid Nowakowski kontynuuje swoje rozważania o tajnikach fotografii. Nie zapominamy również o zbliżających się feriach. Propozycje z humorem i na serio spędzenia wolnego czasu znajdziecie w artykule Patryka Kwiatkowskiego.

W imieniu redakcji

Agata Zawadzka