Lolkowy marzec :)

Już po przeczytaniu tytułu domyślacie  się pewnie, że marcowe wydanie „Echa Trójki” opracowane zostało przez klasę LOL. Tak jest, a właściwie  poprzez najmłodsze Lolki! Za pośrednictwem marcowego  numeru gazetki szkolnej pragniemy, abyście poznali nas bliżej. Pokażemy wam nasze zainteresowania, pasje, hobby. Okaże się również, że życie osoby niewidomej  aż tak bardzo nie różni się od  codzienności człowieka widzącego. Czytając obecny numer gazetki dowiecie się także kilku ciekawostek na temat Japonii, Maroka oraz Tunezji. Warto zwrócić  uwagę na artykuł o balu bezalkoholowym, który niedawno się odbył w hali sportowej na Polonezie. Chętnie opowie wam o tym  wydarzeniu  trójka uczniów z naszej klasy. Przeprowadziliśmy  również ankietę, w której znajdziecie nietypowe, zaskakujące, a zarazem interesujące informacje na temat  1 LOL.  Mamy nadzieję, że nasze wydanie bardzo wam się spodoba i poznacie nas lepiej.

Aleksandra Abramczyk, klasa 1 LOL