Już zakwitły kasztany…

a to znak zbliżających się matur! Nowa kwietniowa odsłona gazetki „Echo Trójki” również tego tematu dotyczy. Natalia Rosa, tegoroczna maturzystka , z sentymentem wspomina szkolne gafy i wpadki i chyba jest o  jej humorystyczna forma pożegnania z naszym zespołem reakcyjnym. Przed Natalią nowe wyzwania i ambitne  plany, może dziennikarskie? Życzymy powodzenia! W naszym wydaniu  pojawi się wyjątkowo dużo wiosennych zdjęć przedstawiających świat natury. Oczywiście znajdziecie również artykuł  Aleksandry Turek o pielęgnacji skóry na wiosnę oraz przepisy na domowe wersje znanych słodyczy Aleksandry Uścian – Szaciłowskiej i Aleksandry Piątek. Pan Adam Przybysz proponuje ciekawą, dość krytyczną  recenzję  filmu wg prozy S. Kinga  pt. „Komórka”. Zachęcamy do lektury  w trakcie zbliżającej się majówki. Maturzystom życzymy połamania długopisów!

W imieniu redakcji

Agata zawadzka