Wakacje tuż za pasem….

za chwilę wszystko  zwolni, będziecie mogli poświęcić się błogiemu lenistwu i wszystkim innym czynnościom, na które nie starczało wam czasu w roku szkolnym. Postarajcie się wykorzystać te dwa piękne letnie miesiące  jak najlepiej ,aby   było co wspominać we wrześniu. W trosce o wasze zdrowie przygotowaliśmy w czerwcowym wydaniu „Echa Trójki”  artykuły świetnie wkomponowujące się w wakacyjny klimat.

Karolina Kownacka proponuje „Zdrowe wakacje” ,

Aleksandra Turek przestrzega „Jak nie przytyć w wakacje?”,

Aleksandra Piątek i Aleksandra Uścian – Szaciłowska  kuszą „Wakacyjnymi koktajlami”.

Nie zabraknie też  różnorodnych pomysłów  kulturalnych prawie za darmo   w artykule Karoliny Kownackiej „Jak spędzić wakacje? Propozycje dla każdego”

oraz duchowych przeżyć w tekście Małgorzaty Abramczyk „Tak, Panie”.

W imieniu całego zespołu redakcyjnego  gazetki szkolnej „Echo Trójki” życzymy wam, drodzy uczniowie,  wspaniałych , niepowtarzalnych wakacyjnych przeżyć!

Agata Zawadzka
Adam Przybysz