Co na jesienną chandrę?

Listopadowy numer naszej gazetki, poświęcony humorowi w najróżniejszej postaci, w początkowym zamyśle miał być odskocznią, od często pojawiającej się, jesiennej chandry. Jednak ostatnie, wydarzenia spowodowały, że postanowiliśmy uczynić z niego hołd, dla śp. Pana Waldemara Ochmańskiego – człowieka o niebanalnym i ogromnym poczuciu humoru.

Zdecydowaliśmy się ukazać pojęcie humoru z różnych perspektyw. Aleksandra Turek postanowiła przedstawić komizm w kinie niemym, Aleksandra Zawadzka humorystyczny charakter pieśni i przyśpiewek regionalnych, a Małgorzata Abramczyk i Karolina Kownacka wyruszyły „w plener” by dowiedzieć się co bawi nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły. Zapraszamy do lektury i mamy nadzieję, iż uda nam się choć na chwilę wywołać uśmiech na Waszych twarzach.

W imieniu redakcji „Echa trójki”

Adam Przybysz