W świątecznym klimacie

Zbliża się czas długo oczekiwany, wyjątkowy ,magiczny. W ostatnim w 2017 roku numerze szkolnej gazetki „Echo Trójki” postanowiliśmy towarzyszyć Wam, drodzy czytelnicy, w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Znajdziecie propozycje wyjątkowych świątecznych dekoracji robionych własnoręczne w artykułach Aleksandry Zawadzkiej i Aleksandry Turek. Dla Was specjalnie Aleksandra Piątek i Aleksandra Uścian- Szaciłowska przygotowały wyjątkowe przepisy kulinarne na świąteczne słodkości. Warto zainteresować się też tekstem Anny Jastrzębskiej, która pokaże różnice kulturowe w obchodzeniu Świąt Bożego Narodzenia na przykładzie Hiszpanii, Japonii i Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy do lektury.

W imieniu całej redakcji szkolnej gazetki „Echo Trójki” składam serdeczne życzenia spokojnych, refleksyjnych ,pełnych nadziei, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku .

Agata Zawadzka