Nowa energia, nowe pomysły…

W pierwszym numerze „Echa Trójki”  w nowym roku szkolnym 2019/20  serdecznie witamy w gronie redakcyjnym nowych współpracowników  –  uczniów klas pierwszych. Julia Banaszek zachęci do rozwijania pasji tanecznych, Roksana Sówka pochwali się sukcesami w grze na klarnecie, Kajetan Michalik przyjmie rolę krytyka muzycznego  prezentując sylwetkę Jacka White’a, Magda Szymanik   podzieli się z wami praktycznymi metodami  nauki języków obcych. Nie zawiodą stali współpracownicy. Zachęcam do lektury artykułu Oli Zielińskiej pod intrygującym tytułem ”10 kreatywnych sposobów na zapełnienie zeszytów”; Oliwia Nieborek  zaskoczy  polskimi akcentami  w azjatyckiej kulturze; Ola Zawadzka , jako miłośniczka kultury lokalnej, zadba o pamięć  historyczną okolic Pniewa. Nie zabraknie   również  w gazetce  akcentu literackiego – Sylwia Karpińska w swoim opowiadaniu „Fioletowe plamy” zabierze czytelników w świat swojej wyobraźni. Zachęcam do lektury!

W imieniu redakcji ”Echa Trójki”

Agata Zawadzka

Doodle of lightbulb icon