Baśniowa jesień…

Przed wami drodzy czytelnicy drugi w tym roku szkolnym numer gazetki szkolnej „Echo Trójki” przesycony fantazją  i  magią, świetnie komponujący się z refleksyjnym nastrojem  jesieni. Zupełnie nieświadomie autorzy artykułów krążyli swoimi myślami wokół tematu baśni. Znajdziecie  teksty  Natalii Rosy i Katarzyny Szczerby  o nieprzemijającej wartości baśni, odczytywanych ciągle na nowo, także przez dorosłych. Z jesiennej melancholii wyrwie was z pewnością Natalia Rosa zachęcając  do ulepszania samego siebie.  Natalia Salwin zabierze w podróż europejskim ekspresem, aby pokazać  jak wiele możliwości dają studia za  zagranicą. Po raz pierwszy w gazetce pokaże wam swoje literackie próby opiekun gazetki pan Adam Przybysz. Zachęcam do lektury i zapraszam do współpracy w redagowaniu gazetki .

w imieniu redakcji, Agata Zawadzka