Daj się zainspirować! Sięgnij w głąb siebie!

Mogłabym powiedzieć, że żyjemy w ciekawych czasach. Trudno przewidzieć , co się wydarzy, jaka czeka nas przyszłość .Okres pandemii wywołuje w ludziach niepokoje i lęki. Postarajcie się drodzy czytelnicy gazetki przezwyciężać złe nastroje, bądźcie lekarzami własnych dusz! Współpracownicy „Echa Trójki” spieszą z pomocą. Tak się złożyło ,że nasz pierwszy w roku szkolnym 2020/21 numer gazetki ma wybitnie terapeutyczny, a nawet ezoteryczny charakter . Julia Banaszek i Magda Szymanik zabiorą was w tajemniczy świat marzeń sennych, pełnych tajemnic i niedopowiedzeń. Z Małgosią Siomą udacie się w sentymentalną podróż do Norwegii . Ola Zielińska zachęci do pisania dziennika , który może być dla was ciekawym osobistym doświadczeniem , jak pisze autorka: ”W pamięci nie pomieścimy wszystkiego, co byśmy chcieli(…). Pisanie pomaga mi lepiej zastanowić się nad różnymi sprawami, usystematyzować je, okiełznać bałagan w głowie. Spisywanie myśli ma dla mnie działanie niemal terapeutyczne, bo pomaga zbudować lepszą relację z samą sobą i otaczającym mnie światem. Wylewanie na papier emocji przynosi ulgę i pomaga się z nimi pogodzić.”
Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do współpracy w redagowaniu gazetki.
Niech „Echo Trójki” będzie dla was pocieszeniem w czasie pandemii. Dbajcie o swój dobrostan psychiczny, bądźcie dobrzy dla innych.

W imieniu redakcji
Agata Zawadzka