Filmowy 2023

Rok 2023 dopiero się zaczął, ale już poznaliśmy wiele nowości filmowych. Zapowiada się on naprawdę ciekawie. Do kin wchodzą nie tylko filmy akcji, komedie czy horrory, ale także biografie.
Jeśli chodzi o filmy akcji to w kinach pojawi się kontynuacja klasyka “Indiana Jones i tarcza przeznaczenia”, czy też “Mission Impossible: Dead Reckoning część 1”. Na ekrany wchodzi również następna część uwielbianych przez wszystkich Transformersów,” Transformers: przebudzenie bestii”. Lecz to nie wszystko.
Producenci przygotowali także coś dla fanów Marvela. W 2023 z serii Marvela wyjdzie: “Ant-man i Osa: kwantomania”, “Strażnicy Galaktyki vol.3”; “The Marvels” oraz “Spider-man: Poprzez multiwersum”.
Poza filmami akcji pojawią się też filmy familijne takie jak: “Mała syrenka”, “Barbie”, czy “Film Super Mario Bros”.
Swoją kontynuację zyskają “The Meg 2”; “Sherlock Holmes 3”; “Aquamen i zaginione królestwo”;” Diuna 2”; “John Wick: rozdział 4”; “Fast X”, czyli kontynuacja a zarazem końcówka sławnej serii “Szybkich i Wściekłych”; “Creed III”, a także dobrze znany nam horror “Krzyk”.
Kolejną z nowości jest film reżyserii Christophera Nolana o historii pierwszej bomby atomowej, z Cillianem Murphym, Robertem Downey Jr. oraz Florence Pugh w rolach głównych. “Oppenheimer” pojawi się w kinach już 21 lipca.
Dajcie znać, na co wy najbardziej czekacie.

Wiktoria Godlewska III LL

Dodaj komentarz