Nowe otwarcie…

Witam w imieniu całej redakcji szkolnej gazetki „Echo Trójki”  i zapraszam do lektury pierwszego w nowym roku szkolnym  2017/18 wydania  ( dostępnego na stronie internetowej ZS3 w Wyszkowie) . Z przyjemnością informuję, że grono naszych redakcyjnych współpracowników poszerzyło się o nowych uczniów klas pierwszych : Aleksandrę Zawadzką z klasy I LOI i Annę Jastrzębską z klasy I LOE. Pażdziernikowy  numer „Echa Trójki” pachnie jesienią: Karolina Kownacka proponuje przepis na domowy chleb, Aleksandra  Uścian – Szaciłowska i Aleksandra Piątek w „Jesiennych, kolorowych inspiracjach kulinarnych” przedstawiają dania z dyni , a Aleksandra Turek radzi, jak domowymi sposobami wygrać walkę z przeziębieniem. Nie zabraknie również tematów kulturalnych – Małgorzata Abramczyk  zachęci was do obejrzenia   nowej filmowej adaptacji  książki Lucy Maud Montgomery „Ania z zielonego  wzgórza”, Aleksandra Zawadzka podzieli się z wami swoją fascynacją kulturą kurpiowską. Współczesne akcenty polityczne  znajdziecie w artykule Ani Jastrzębskiej   ”Co brexit oznacza dla Polaków?”.    Zachęcamy do lektury i współpracy !

w imieniu redakcji „Echa Trójki”

Agata Zawadzka