Od redakcji

W tym miesiącu w naszej gazetce, Echo Trójki, dzięki szkolnemu kołku japońskiemu, będziecie mogli co nieco dowiedzieć się o Japonii i o tym co nas, szkolnych otaku, w niej kreci. W aktualnym numerze znajdziecie artykuł o tym gdzie można znaleźć informacje dotyczące Japonii przygotowany przez Aleksandrę Ciuraj. Ceremonie wchodzenia w dorosłość w kulturze japońskiej opisze Natalia Salwin, czytanie umili wam Paweł Runo artykułem o muzyce japońskiej, Albert Królikowski opowie o sztuce cosplayu. Dla smaku o potrawach japońskich dowiemy się od Jakuba Jończyka, na końcu znajdziecie spis spotkań i działalności mangowców przygotowany przez Katarzynę Gajc.

Ale na początek pozwólcie, iż powiemy wam o działalności naszego koła.

Otóż jak już może niektórzy wiedzą nasze koło swe istnienie w szczególnej mierze zawdzięcza 3 naszych uczniów dzielących te same zainteresowania. Mianowicie Katarzynie Gajc, Pawłowi  Runo oraz Wojciechowi Klukowskiemu, których zjednoczyły anime. Później utworzenie kola było już tylko kwestią czasu i paru formalności. Okazało nasze kolo zyskało niemałą popularność i choć minął rok od jego utworzenia i część naszych członków już odeszła z naszej szkoły nadal funkcjonujemy a dzięki dołączeniu nowych uczniów aktualnie składamy się z 9 osób i spotykamy się w czwartki o 15.30, w sali nr 35. Jeśli chcesz dołączyć zapraszamy im nas więcej tym ciekawej.

a Oto i my:

Aktualni członkowie: