Od redakcji – grudzień 2014

Logo (1)Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż…. Za wami stresujące matury próbne i emocje związane z wystawianiem ocen semestralnych. Zbliża się najpiękniejszy czas w roku. Redakcja „Echa Trójki” przygotowała więc wyjątkowe świąteczne prezenty. W numerze grudniowym otrzymacie zastrzyk pozytywnej energii , wyjątkowego optymizmu i refleksji. Natalia Salwin w artykule zatytułowanym „Chcieć to moc!” namawia do różnych form walki z nudą i własnymi ograniczeniami. Natalia Rosa, wtórując koleżance, pokazuje jak różnorodne mogą być przejawy szczęścia i że każdy ma do niego prawo; Kasia Szczerba podzieli się z wami osobistymi przemyśleniami na temat skutków systemu edukacji w Polsce. Zobaczycie również zdjęcia nagrodzone w szkolnym konkursie fotograficznym, o wynikach którego poinformuje Dawid Nowakowski. Zdjęcia konkursowe można będzie również obejrzeć w gablotce zatytułowanej „Galeria Sztuki Szkolnej” pod sala nr 19. Na koniec słodka niespodzianka od Darii Kiełczewskiej – świąteczna chatka z piernika upieczona z potworami.

Agata Zawadzka