Od redakcji

Zaczęło się! Rozsypał się worek z talentami, czyli uczniowskimi pasjami, komentarzami, opiniami. Przed Wami październikowy numer szkolnej internetowej   gazetki „Echo Trójki”  (dostępnej na stronie internetowej szkoły) w nowej odsłonie graficznej, z nową niepokorną  ekipą współpracowników pełnych zapału i pomysłów. Chcemy, aby „Echo Trójki” stało  się miejscem ciekawych dyskusji na interesujące Was tematy, forum wymiany myśli. Natalia Salwin i Aleksandra Ciuraj opowiedzą o fascynacji egzotyczną  kulturą Japonii, Dawid Nowakowski rozpoczyna cykl artykułów  na  temat tajników fotografii, a  Joanna Rojek zachęci do przemyśleń na temat listy lektur szkolnych. Kamil Rojek radzi, jak  dobrze przygotować  się do egzaminu na prawo jazdy. W nowym numerze także relacja Joanny Dąbrowskiej i Anny Turek  z rozpoczęcia  sezonu harcerskiego w Wyszkowie. Aleksander Grześkiewicz  poruszy w swoim felietonie bardzo ciekawy i kontrowersyjny  temat „Młodzieżowej rewolucji”. Miłośnicy historii i strażnicy pamięci o żołnierzach wyklętych –Tobiasz Przybysz i Maciej Gąsiewski  przedstawią sylwetkę Mieczysława Dziemieszkiewicza pseudonim „Rój”. Czekamy na opinie o nowej formie graficznej gazetki.

W imieniu redakcji
Agata Zawadzka