Szczypta kultury i egzotyki

Marcowe wydanie gazetki szkolnej „Echo Trójki” ma za zadanie rozgonić resztki ciemnych chmur,  smutnych nastrojów i ostatecznie rozprawić się z pozostałościami zimy. Wszyscy jesteśmy gotowi na wiosenne słońce i ciepły optymizm! Aleksandra Turek pokaże wam  najszczęśliwsze miejsca na świecie, Karolina Kownacka już po raz drugi podzieli się refleksjami ze  wspaniałej podróży na Sri Lankę. Nie zabraknie  także inspiracji kulturalnych, najlepszych wydarzeń kulturalnych 2017 roku   – te w artykule  Oli Zawadzkiej pod znaczącym tytułem : „Co warto zobaczyć ,przeczytać, posłuchać.”

W imieniu całej redakcji gazetki szkolnej „Echo Trójki” życzymy wam, drodzy uczniowie, radosnych, rodzinnych, refleksyjnych Świat Wielkanocnych.

Agata Zawadzka