Teatr jest dobry na wszystko!

Trzeba zgodzić się z tym, że czasy współczesne to czasy technologii i internetu.  Młodzież, czyli uczniowie,  czasami się w tym gubimy i zapominamy o ,,prawdziwym” świecie. Prawdziwym, czyli tym, który jest tu i teraz, dzięki któremu zyskamy coś więcej niż tylko komentarze czy reakcje pod zdjęciami na Instagramie. Zyskamy wspomnienia. To jest właśnie to (chodź może nie każdy to przyzna) ,co każdy młody człowiek pragnie zdobyć.

Wyszków, czyli nasze miasto jest, wbrew pozorom, gotowy na rozwijanie pasji niemalże każdego z nas. Jest wiele miejsc albo grup, o których mało kto wie, a może to właśnie to miejsce, którego szuka i potrzebuje? Teatr Farsa jest jednym z takich miejsc. Farsa jest grupą, o której wie nie duża ilość osób. Na spotkaniach zawsze dużo się dzieje. Owszem jest to teatr, ale to nie znaczy, że nie rozwijamy innych pasji naszych aktorów. Śpiew, taniec to kierunki, w których też staramy się nieustannie kształcić. Jeśli ktoś lubi grać na scenie, nie boi się tego albo odwrotnie jeśli ktoś boi się grać lub wyjść do większej publiczności i chciałby to zmienić, Farsa jest do tego idealnym miejscem. Uczymy się tam wszystkiego, co związane z aktorstwem. Sami piszemy scenariusze, więc o wiele łatwiej znaleźć odpowiednią dla siebie rolę. Oczywiście jeśli ktoś nigdy nie grał, a chciałby się tego nauczyć, serdecznie zapraszamy.

Zamiast spędzania kolejnych godzin na graniu w gry lub przeglądania bezsensownie Facebooka, zamiast myślenia o swoich błędach, zamartwiania się, odczuwania  samotności, która często dotyka ludzi w młodym wieku, doświadczania alkoholu, narkotyków, przemocy i hazardu, uzależnień  przyjdź do nas ! Chcesz zobaczyć jak wygląda gra w teatrze ,,od kuchni”? Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Poznać nowych, interesujących ludzi? Ludzi, którzy z chęcią cię poznają, jeśli coś ci nie wyjdzie – pocieszą, a jeśli odniesiesz sukces – zabiją brawo. Nie masz nic do stracenia a zyskać możesz naprawdę wiele. Sprawdź sam, jak to wygląda!

Dołączyć możesz kiedy tylko chcesz, spotykamy się w wtorki i czwartki o  godz. 16 w  Domu Kultury „Hutnik”! Zapraszamy!

 

 

Dawid Powierza, klasa ILOL

 

Dodaj komentarz