Walentynkowo…

Nowy lutowy numer szkolnej gazetki  „Echa Trójki” przesycony będzie nastrojem walentynkowym i uczuciami . Ola  Turek zaproponuje listę romantycznych filmów , które warto obejrzeć w towarzystwie bliskiej osoby.  Do spędzenia niepowtarzalnych walentynek namawiają  także  Ola Piątek i Ola Uścian – Szaciłowska, natomiast Ania Jastrzębska zaproponuje w swoim tekście alternatywę dla walentynek –  Noc Kupały. W wyjątkową, egzotyczną, ciepłą  podróż na  Sri Lankę zabierze nas Karolina Kownacka. Bardzo zachęcam również  do lektury artykułu Oli Zawadzkiej wzruszonej  tegoroczną akcją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wyszkowie oraz tekstu Małgosi Abramczyk , która zda nam relację z rozmów  przeprowadzonych  z wyjątkowymi  uczniami naszej szkoły na temat ich pasji i zainteresowań. Zachęcam do lektury .

Agata Zawadzka