Wracamy!!!

Redakcja szkolnej gazetki „Echo Trójki” wita w nowym roku szkolnym 2016/17  z nową ekipą współpracowników  i z nowymi pomysłami. Przypominamy, że  gazetka dostępna jest na stronie internetowej ZS3, w zakładce: dla ucznia. W październikowym numerze pojawią się jeszcze echa wakacyjnych podróży naszych uczniów. Do Hongkongu zabierze nas Dominik Bakuła  , a z Małgorzatą Abramczyk pospacerujemy po ulicach Amsterdamu. Natalia Rosa zaprosi nas do refleksji na temat siły oddziaływania filmu krótkometrażowego w artykule „Więcej, więcej, coraz  więcej”. Tajniki zdrowej kuchni odkrywać będą z nami systematycznie – Aleksandra Piątek  i  Aleksandra Uścian – Szaciłowska. Zapraszamy do lektury i współpracy.

Agata Zawadzka