Echo Trójki – ostatni numer przed wakacjami

Drodzy czytelnicy,  za chwilę wakacje, czas odpoczynku po racy w roku szkolnym. Zanim jednak udacie się na niego, zachęcamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez redaktorów Echa Trójki.  W ostatnim w tym roku szkolnym numerze będziecie mogli przeczytać wiersz Jędrzeja Zaradkiewicza    z klasy III TI, zapoznać się ze wspomnieniami dziadka Zuzanny Zdziarstek z klasy III LL. Z kolei Maja Falba z klasy III LL przybliży zwyczaje świętowania Dnia Dziecka w różnych zakątkach świata. Nie zabraknie także propozycji wyjazdu wakacyjnego, którą przygotował Mikołaj Deptuła z klasy III LL. W tym numerze znajdziecie także fraszki uczniów klas pierwszych, które powstały podczas Dnia Patrona. „Wisienką na torcie” będzie zapisana rozmowa z p. Karolem Pękulem – owoc  spotkania w dniu  16 czerwca 2023 r.

Zapraszam do lektury.

Agata Marciniak