Jak miło znów być z wami !

Drodzy czytelnicy,  redakcja szkolnej gazetki „Echo Trójki” wraca do was po długim okresie ciszy, smutku i atmosfery powszechnego pesymizmu . Odczarowujemy tę pandemiczną rzeczywistość, jak feniks z popiołów podnosimy się do nowego życia i pełni nowych pomysłów , z nowymi współpracownikami przedstawiamy pierwszy w tym roku szkolnym 2021/22 październikowy numer gazetki. Julia Banaszek zachęca do poznawania  siebie, zgłębiania 7 uniwersalnych praw wszechświata,  dających człowiekowi poczucie harmonii. Magda Szymanik  drąży tajemnice złowrogich snów  i  ukazuje ich  wpływ na kulturę. Małgorzata Sioma oraz Zuzanna Zdziarstek  podzielą  się  swoim talentem literackim   w  opowiadaniach  . Nowa współpracowniczka gazetki – Maja Falba  zachęci do  obejrzenia  filmu pt. „Mistrz”. Nie zabraknie również inspiracji muzycznych, o których przeczytacie  w artykule Roksany Sówki . Zachęcam do lektury!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do współpracy, każdy wolny umysł mile widziany! Piszcie do opiekunów gazetki na poczcie szkolnej.

W imieniu redakcji

Agata Zawadzka